Condensator poliester, 4.7µF, 30V AC, 50V DC, KEMET - R82CC4470DQ30J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145415
Distribuie
  • 8,29lei
  • Fără TVA:6,85lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 4.7µF
Tensiune de lucru max.: 30V AC, 50V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82CC4470DQ30J
Capacitanţa 4.7µF
Dimensiuni carcasa 7.2x7.2x13mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%