Condensator poliester, 4.7µF, 30V AC, 50V DC, KEMET - R82CC4470DQ30J
- Producător Kemet
- Cod produs:T145415
8,29lei
- Fără TVA:6,85lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 4.7µF
Tensiune de lucru max.: 30V AC, 50V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82CC4470DQ30J |
| Capacitanţa | 4.7µF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x7.2x13mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | R82 |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |