Condensator poliester, 4.7µF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-4U7R25/100
Distribuie
  • 3,12lei
  • Fără TVA:2,58lei
  • 80 sau mai multe 1,39lei
  • 170 sau mai multe 1,32lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1680 buc.)
Capacitate condensator: 4.7µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 25mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 4.7µF
Dimensiuni carcasa 27x9.9x18mm
Material Plastic
Raster terminale 25mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%