Condensator poliester, 4.7µF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-4U7R25/100
- Producător SR Passives
- Cod produs:T145065
3,12lei
- Fără TVA:2,58lei
- 80 sau mai multe 1,39lei
- 170 sau mai multe 1,32lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1680 buc.)
Capacitate condensator: 4.7µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 25mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 4.7µF |
| Dimensiuni carcasa | 27x9.9x18mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 25mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |