Condensator poliester, 470nF, VISHAY - BFC237862474
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144553
Distribuie
  • 20,49lei
  • Fără TVA:16,94lei
  • 1000 sau mai multe 20,00lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 13x23x31mm
Dimensiuni terminale lung. 0,8mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%