Condensator poliester, 470nF, VISHAY - BFC237341474
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144543
Distribuie
  • 3,06lei
  • Fără TVA:2,53lei
  • 2000 sau mai multe 3,00lei
  • 3000 sau mai multe 2,93lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 6x12x17.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%