Condensator poliester, 470nF, VISHAY - BFC237121474
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144533
Distribuie
  • 3,38lei
  • Fără TVA:2,79lei
  • 3000 sau mai multe 3,36lei
  • 5000 sau mai multe 3,27lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.62mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 5x10.5x10mm
Dimensiuni terminale lung. 0,5mm
Material Plastic
Raster terminale 7.62mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%