Condensator poliester, 470nF, VISHAY - BFC237086474
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144528
Distribuie
  • 6,31lei
  • Fără TVA:5,21lei
  • 2250 sau mai multe 6,18lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 6x11x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%