Condensator poliester, 470nF, VISHAY - BFC237019474
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144509
Distribuie
  • 4,77lei
  • Fără TVA:3,94lei
  • 3000 sau mai multe 4,69lei
  • 4500 sau mai multe 4,64lei
  • 7500 sau mai multe 4,62lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 3.5x8x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%