Condensator poliester, 470nF, VISHAY - BFC236855474
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144504
Distribuie
  • 12,87lei
  • Fără TVA:10,64lei
  • 15 sau mai multe 6,92lei
  • 34 sau mai multe 6,55lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (266 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 8x20x26mm
Dimensiuni terminale lung. 0,8mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%