Condensator poliester, 470nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D034703C00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144929
Distribuie
  • 4,83lei
  • Fără TVA:4,00lei
  • 10 sau mai multe 3,13lei
  • 64 sau mai multe 1,56lei
  • 148 sau mai multe 1,47lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3071 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 4x9x13mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%