Condensator poliester, 470nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D034701E00JO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144742
Distribuie
  • 3,43lei
  • Fără TVA:2,83lei
  • 60 sau mai multe 1,72lei
  • 140 sau mai multe 1,62lei
  • 500 sau mai multe 1,62lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1060 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 4.5x9.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%