Condensator poliester, 470nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC3470Z370K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145343
Distribuie
  • 3,58lei
  • Fără TVA:2,96lei
  • 5 sau mai multe 2,73lei
  • 10 sau mai multe 2,33lei
  • 50 sau mai multe 1,63lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (4180 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC3470Z370K
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 7.2x4.5x9.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%