Condensator poliester, 470nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C034703C00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144938
1,48lei
- Fără TVA:1,22lei
- 6000 sau mai multe 1,46lei
- 15000 sau mai multe 1,41lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 470nF |
| Dimensiuni carcasa | 4x9x13mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 6mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 10mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |