Condensator poliester, 470nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C034703C00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144938
Distribuie
  • 1,48lei
  • Fără TVA:1,22lei
  • 6000 sau mai multe 1,46lei
  • 15000 sau mai multe 1,41lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 4x9x13mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%