Condensator poliester, 470nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3470Z360K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145255
Distribuie
  • 2,60lei
  • Fără TVA:2,15lei
  • 10 sau mai multe 1,77lei
  • 50 sau mai multe 1,33lei
  • 100 sau mai multe 1,18lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1598 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82DC3470Z360K
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 7.2x3.5x7.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%