Condensator poliester, 470nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3470DQ60J
- Producător Kemet
- Cod produs:T145252
2,08lei
- Fără TVA:1,72lei
- 10 sau mai multe 1,36lei
- 100 sau mai multe 1,00lei
- 206 sau mai multe 0,48lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (38092 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82DC3470DQ60J |
| Capacitanţa | 470nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x3.5x7.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | R82 |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |