Condensator poliester, 470nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3470DQ60J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145252
Distribuie
  • 2,08lei
  • Fără TVA:1,72lei
  • 10 sau mai multe 1,36lei
  • 100 sau mai multe 1,00lei
  • 206 sau mai multe 0,48lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (38092 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82DC3470DQ60J
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 7.2x3.5x7.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%