Condensator poliester, 470nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3470AA60J
- Producător Kemet
- Cod produs:T145250
2,80lei
- Fără TVA:2,32lei
- 10 sau mai multe 1,65lei
- 50 sau mai multe 1,23lei
- 100 sau mai multe 1,06lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (316 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82DC3470AA60J |
| Capacitanţa | 470nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x3.5x7.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |