Condensator poliester, 470nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3470AA60J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145250
Distribuie
  • 2,80lei
  • Fără TVA:2,32lei
  • 10 sau mai multe 1,65lei
  • 50 sau mai multe 1,23lei
  • 100 sau mai multe 1,06lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (316 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82DC3470AA60J
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 7.2x3.5x7.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%