Condensator poliester, 470nF, 400V AC, 1kV DC, WIMA - MKS4O134706D00JSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144931
Distribuie
  • 9,07lei
  • Fără TVA:7,50lei
  • 2268 sau mai multe 8,94lei
  • 5292 sau mai multe 8,55lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1kV DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 13x24x31.5mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%