Condensator poliester, 470nF, 400V AC, 1kV DC, WIMA - MKS4O134706D00JSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144931
9,07lei
- Fără TVA:7,50lei
- 2268 sau mai multe 8,94lei
- 5292 sau mai multe 8,55lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1kV DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 470nF |
| Dimensiuni carcasa | 13x24x31.5mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 6mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |