Condensator poliester, 470nF, 400V AC, 1.5kV DC, WIMA - MKS4S034706J00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144932
Distribuie
  • 20,99lei
  • Fără TVA:17,34lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1.5kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 20x39.5x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%