Condensator poliester, 470nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G034704F00JSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144936
Distribuie
  • 2,74lei
  • Fără TVA:2,27lei
  • 6000 sau mai multe 2,72lei
  • 10800 sau mai multe 2,63lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 8x15x18mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%