Condensator poliester, 470nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MN3470DQ30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145174
Distribuie
  • 5,02lei
  • Fără TVA:4,15lei
  • 31 sau mai multe 3,22lei
  • 72 sau mai multe 3,05lei
  • 1856 sau mai multe 3,01lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (404 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MN3470DQ30K
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 26.5x6x15mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Serie condensatoare R60
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%