Condensator poliester, 470nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MN3470AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145173
Distribuie
  • 7,04lei
  • Fără TVA:5,82lei
  • 10 sau mai multe 4,21lei
  • 40 sau mai multe 2,51lei
  • 92 sau mai multe 2,37lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (15 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MN3470AA30K
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 26.5x6x15mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%