Condensator poliester, 470nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI34705040K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145168
8,66lei
- Fără TVA:7,15lei
- 10 sau mai multe 4,99lei
- 39 sau mai multe 2,57lei
- 90 sau mai multe 2,43lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (405 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60MI34705040K |
| Capacitanţa | 470nF |
| Dimensiuni carcasa | 18x7.5x13.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |