Condensator poliester, 470nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI34705040K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145168
Distribuie
  • 8,66lei
  • Fără TVA:7,15lei
  • 10 sau mai multe 4,99lei
  • 39 sau mai multe 2,57lei
  • 90 sau mai multe 2,43lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (405 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MI34705040K
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 18x7.5x13.5mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%