Condensator poliester, 470nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F034704C00KI00
- Producător Wima
- Cod produs:T144934
2,08lei
- Fără TVA:1,72lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 470nF |
| Dimensiuni carcasa | 6x12.5x18mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |