Condensator poliester, 470nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F034704C00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144934
Distribuie
  • 2,08lei
  • Fără TVA:1,72lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 6x12.5x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%