Condensator poliester, 470nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS2F034701M00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144744
Distribuie
  • 2,15lei
  • Fără TVA:1,78lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 8.5x14x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%