Condensator poliester, 470nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IF3470506AK
- Producător Kemet
- Cod produs:T145128
6,42lei
- Fără TVA:5,31lei
- 10 sau mai multe 3,76lei
- 46 sau mai multe 2,18lei
- 106 sau mai multe 2,06lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1164 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60IF3470506AK |
| Capacitanţa | 470nF |
| Dimensiuni carcasa | 13x6x12mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 10mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |