Condensator poliester, 470nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IF3470506AK
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145128
Distribuie
  • 6,42lei
  • Fără TVA:5,31lei
  • 10 sau mai multe 3,76lei
  • 46 sau mai multe 2,18lei
  • 106 sau mai multe 2,06lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1164 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60IF3470506AK
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 13x6x12mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%