Condensator poliester, 470nF, 100V DC, WIMA - MKS2D034701E00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144741
Distribuie
  • 4,11lei
  • Fără TVA:3,40lei
  • 5 sau mai multe 3,00lei
  • 10 sau mai multe 2,58lei
  • 50 sau mai multe 1,87lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6756 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%