Condensator poliester, 470nF, 100V DC, WIMA - MKS2D034701E00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144741
4,11lei
- Fără TVA:3,40lei
- 5 sau mai multe 3,00lei
- 10 sau mai multe 2,58lei
- 50 sau mai multe 1,87lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6756 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 470nF |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |