Condensator poliester, 470nF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-470NR7.5/100
Distribuie
  • 0,77lei
  • Fără TVA:0,64lei
  • 100 sau mai multe 0,49lei
  • 290 sau mai multe 0,35lei
  • 670 sau mai multe 0,33lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2890 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 9.5x6.8x10.9mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%