Condensator poliester, 3.3nF, WIMA - FKS2D013301A00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144583
Distribuie
  • 4,39lei
  • Fără TVA:3,63lei
  • 10 sau mai multe 1,28lei
  • 50 sau mai multe 1,13lei
  • 100 sau mai multe 1,08lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (7082 buc.)
Capacitate condensator: 3.3nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 3.3nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%