Condensator poliester, 33nF, 400V DC, SR PASSIVES - MPEM-33NR7.5/400
Distribuie
  • 0,51lei
  • Fără TVA:0,42lei
  • 100 sau mai multe 0,32lei
  • 410 sau mai multe 0,24lei
  • 950 sau mai multe 0,23lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3200 buc.)
Capacitate condensator: 33nF
Tensiune de lucru max.: 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 33nF
Dimensiuni carcasa 9.5x3.9x8.8mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%