Condensator poliester, 3.3µF, {{Tensiune de lucru max.}}, SR PASSIVES - MPEM-3.3U/250
- Producător SR Passives
- Cod produs:T145043
2,27lei
- Fără TVA:1,87lei
- 50 sau mai multe 2,03lei
- 64 sau mai multe 1,56lei
- 148 sau mai multe 1,48lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1059 buc.)
Capacitate condensator: 3.3µF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 3.3µF |
| Dimensiuni carcasa | 31x13.5x21.5mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 22mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |