Condensator poliester, 3.3µF, {{Tensiune de lucru max.}}, SR PASSIVES - MPEM-3.3U/250
Distribuie
  • 2,27lei
  • Fără TVA:1,87lei
  • 50 sau mai multe 2,03lei
  • 64 sau mai multe 1,56lei
  • 148 sau mai multe 1,48lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1059 buc.)
Capacitate condensator: 3.3µF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 3.3µF
Dimensiuni carcasa 31x13.5x21.5mm
Dimensiuni terminale lung. 22mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%