Condensator poliester, 33µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D053306G00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144915
66,16lei
- Fără TVA:54,67lei
- 3 sau mai multe 38,94lei
- 6 sau mai multe 36,86lei
- 1188 sau mai multe 35,54lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (287 buc.)
Capacitate condensator: 33µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 33µF |
| Dimensiuni carcasa | 17x29x31.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |