Condensator poliester, 33µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D053306G00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144915
Distribuie
  • 66,16lei
  • Fără TVA:54,67lei
  • 3 sau mai multe 38,94lei
  • 6 sau mai multe 36,86lei
  • 1188 sau mai multe 35,54lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (287 buc.)
Capacitate condensator: 33µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 33µF
Dimensiuni carcasa 17x29x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%