Condensator poliester, 33µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F053307H00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144916
Distribuie
  • 59,06lei
  • Fără TVA:48,81lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 33µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 33µF
Dimensiuni carcasa 24x45.5x41.5mm
Material Plastic
Raster terminale 37.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%