Condensator poliester, 33µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F053307H00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144916
59,06lei
- Fără TVA:48,81lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 33µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 33µF |
| Dimensiuni carcasa | 24x45.5x41.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 37.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |