Condensator poliester, 3.3µF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-3U3R25/100
- Producător SR Passives
- Cod produs:T145053
2,32lei
- Fără TVA:1,91lei
- 90 sau mai multe 1,18lei
- 200 sau mai multe 1,11lei
- 1000 sau mai multe 1,05lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1020 buc.)
Capacitate condensator: 3.3µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 25mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 3.3µF |
| Dimensiuni carcasa | 27x8x16.1mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 25mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |