Condensator poliester, 3.3µF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-3U3R25/100
Distribuie
  • 2,32lei
  • Fără TVA:1,91lei
  • 90 sau mai multe 1,18lei
  • 200 sau mai multe 1,11lei
  • 1000 sau mai multe 1,05lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1020 buc.)
Capacitate condensator: 3.3µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 25mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 3.3µF
Dimensiuni carcasa 27x8x16.1mm
Material Plastic
Raster terminale 25mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%