Condensator poliester, 3.3µF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-3U3R20/100
- Producător SR Passives
- Cod produs:T145051
2,32lei
- Fără TVA:1,91lei
- 100 sau mai multe 1,04lei
- 230 sau mai multe 0,98lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (470 buc.)
Capacitate condensator: 3.3µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 20mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 3.3µF |
| Dimensiuni carcasa | 22x9.3x17.4mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 20mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |