Condensator poliester, 3.3µF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-3U3R20/100
Distribuie
  • 2,32lei
  • Fără TVA:1,91lei
  • 100 sau mai multe 1,04lei
  • 230 sau mai multe 0,98lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (470 buc.)
Capacitate condensator: 3.3µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 20mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 3.3µF
Dimensiuni carcasa 22x9.3x17.4mm
Material Plastic
Raster terminale 20mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%