Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC3330DQ70J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145338
Distribuie
  • 3,25lei
  • Fără TVA:2,69lei
  • 10 sau mai multe 1,97lei
  • 50 sau mai multe 1,47lei
  • 100 sau mai multe 1,32lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1203 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC3330DQ70J
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 7.2x4.5x9.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%