Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC3330AA70J
- Producător Kemet
- Cod produs:T145337
4,04lei
- Fără TVA:3,34lei
- 10 sau mai multe 2,48lei
- 50 sau mai multe 1,86lei
- 100 sau mai multe 1,67lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1202 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82EC3330AA70J |
| Capacitanţa | 330nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x4.5x9.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |